Të gjithë e njohim si Big Mama, por nuk e paskemi ditur historinë e trishtë pas këtij emri

Mbipesha jo vetëm që nuk e penalizoi Big Mamën, por përkundrazi, e bëri edhe më interesante në sytë e publikut.Ky i fundit, madje, e pranoi që në fillim ashtu siç ishte, ndaj edhe suksesin, sot, ajo ua dedikon të gjithë atyre që e kanë përkrahur në çdo kohë, pavarësisht me disa kile më pak apo më shumë.
E ftuar këtë pasdite në “Rudina”, Big Mama rrëfeu edhe historinë që e lidh gjithmonë me emrin e saj.Ajo tha se ishte ende shumë e re, vetëm 17-vjeçare, kur njëri prej miqve të saj më të mirë, i ndarë nga jeta tragjikisht, i kishte ngjitur këtë emër: “Big Mama ma ka lënë …

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: