Të gjithë e përqeshnin që jetonte në garazhë, por ja çfarë kishte brenda…

Whitney Leigh Morris, kreatorja nga Los Angeles, e kishte dizajnuar vet garazhën e saj me që, siç shprehet ajo, në ditët e sotme është bërë e vështirë të gjesh ndonjë banesë ose shtëpi të mirë me çmim të volitshëm, transmeton Kosovarja.
Ajo kishte thënë se “edhe gjërat më të thjeshta hyjnë në punë kur je kreativ”…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: