Thursday , 13 December 2018

Tifozja nga Kosova, Rina Asani fiton fanellA�n e nA�nshkruar nga Ander Herrera tA� Unitedit (Foto)

Manchester United A�shtA� njA� ndA�r ekipet me mA� sA� shumti tifozA� anembanA� botA�s.

KA�tu nuk bA�nA� pA�rjashtim as shtetin ynA�, ku United ka mijA�ra fansa anekA�nd edhe trojeve shqiptare.

Mesin e tyre A�shtA� edhe Rina Asani, e cila njihet si tfiozja mA� e flakA�t e Manchester United.

Madje, Asani ka fituar njA� fanellA� tA� nA�nshkruar nga ylli i skuadrA�s angleze, Ander Herrera.

Ajo e fitoi nA� saje tA� njA� loje tA� organizuar prej Djajve tA� Kuq, e cila kishte tA� bA�nte me pA�rfundimin e njA� fjalie, ku shpA�rblimi ishte njA� fanellA� me nA�nshkrim tA� spanjollit.

a�?Ajo ndjenja kura��..a�?, ishte fjalia tA� cilA�n Unitedi kA�rkoi nga fansat qA� ta kompletojnA�. Asani e plotA�soi kA�tA� fjali me a�?Ajo ndjenja kur Ander Herrera i pA�rgjigjet mesazhit tA�nda�?.

Unitedi mA� pas la edhe njA� mesazh sA�rish nA� Twitter duke uruar Asanin, gjersa kjo e fundit shfaqi gA�zimin e madh duke thA�nA� se a�?nuk mund tA� besojA� qA� e ka fituar fanellA�n e nA�nshkruar nga Herrera dhe se A�shtA� personi mA� i lumtur nA� botA�a�?. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: