Tronditet Kosova Aksident na��PrishtinA� Vdes ne vend Deputeti i Parlamentit Kosovarea�� |VIDEO|

Deputeti i Listes serbe ne Parlamentin e Kosoves, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeA�ar nga fshati SoA�anice, ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur ne Leposaviq.
per Rakiq thuhet se ka qen kandidat per deputet ne listen Serbska por fatkeqsisht ai ka ndrruar jetA�

pA�r mA� teper shikoni videon mA� poshtA�:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: