Tronditet Shqiperia: Zbulohet vrasja misterioze e Sokol Oldashit pas 5 viteve,ja Ai??far u gjet te makinaai??i??

Makina e Deputetit te Partise Demokratike, Sokol Olldashi e cila eshte aksidentuar duke dale nga rruga ne aksin Tirane-Elbasan, prane fshatit Kerrabe dhe per pasoje ai ka humbur jeten.Ai??shtAi?? zbardhur ekspertiza mjeko-ligjore e vdekjes sAi?? deputetit demokrat Sokol Olldashi.-Sipas ekspertizAi??s thuhet se nuk Ai??shtAi?? konstatuar pAi??rdorim i lAi??ndAi??ve tAi?? huaja dhe se goditja vdekjepurAi??se ka ardhur ngaai??i??shtyp reklamen me posht dhe prit 3 sekonda qe te hapet video:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: