U bAi?? tapAi?? me shokAi??t dhe hapi njAi?? gropAi??, kur u zgjua nAi?? mAi??ngjes nuk u besoi syve

NjAi?? burrAi?? nga Cardiff, Wales sAi??bashku me 3 shokAi??t e tij ishin bAi??rAi?? tapAi?? dhe hapAi??n njAi?? gropAi?? nAi?? kopshtin e prapmAi?? tAi?? oborrit tAi?? tij, por kur u zgjuan nAi?? mAi??ngjes nuk u besuan syve.
NAi?? mAi??ngjes pas disa birrave babai i tre fAi??mijAi??ve i kishte shkaktuar njAi?? dAi??m tAi?? madh kopshtit tAi?? shtAi??pisAi?? dhe gruaja e tij ishte inatosur shumAi?? pAi??r kAi??tAi?? fakt.
Ai pAi??r tai??i??ia ulur pak nervat gruas sAi?? tij iu fut punAi??s dhe e shndAi??rroi gropAi??n nAi?? njAi?? pishinAi?? gjigante. KAi??shtu, jo vetAi??m bashkAi??shortja por edhe fqinjAi??t e tij mbetAi??n tAi?? kAi??naqur qAi?? mund tAi?? shkojnAi?? ta vizitojnAi?? pAi??r tai??i??u freskuar./ JOQ.alai??i??per te par videon e plote kliko ne reklameai??i??.per me shume shiko videon me poshte!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: