Vajza nga Tirana: Si zbulova qAi?? babai kishte qenAi?? tutor e mamaja prostitutAi??, dua te me leshoj toka..

NjAi?? letAi??r ka mbAi??rritur mAi??ngjesin e sotshAi??m nAi?? redaksinAi?? e JOQ.al, nAi?? tAi?? cilAi??n rrAi??fehet sekreti i prindAi??rve qAi?? ka zbuluar njAi?? vajzAi?? 17-vjeAi??are nga Tirana. E reja kAi??rkon tAi?? ngelet anonim, e teksa tregon tAi?? vAi??rtetAi??n e jetAi??s sAi?? saj, kAi??rkon njAi?? mendim nga tAi?? gjithAi??ai??i??

Nga: Anonim tAi?? lutem

Jam njAi?? vajzAi?? 17 vjeAi??are qAi?? nuk i ka munguar asgjAi?? nAi?? jetAi??. Kjo Ai??shtAi?? vetAi??m ana e mirAi?? e medaljes. Cila Ai??shtAi?? e keqja do tAi?? thoni ju??
Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe lexoni rrefimin e vajzes..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: