Vajza poston foto nga ditAi??lindja, 12-vjeAi??arja ai???sulmohetai??? pAi??r veshjen dhe krijon polemika mes ndjekAi??sve

NjAi?? 12-vjeAi??are Ai??shtAi?? bAi??rAi?? e njohur nAi?? Facebook nga fotot e saj. Ajo quhet Vanelly GS dhe sAi?? fundmi ka postuar foto nga festa e ditAi??lindjes, por nuk Ai??shtAi?? pritur aspak mirAi?? nga ndjekAi??sit e saj apo miqtAi?? virtualAi??.
NAi?? imazhet qAi?? janAi?? bAi??rAi?? virale vajza paraqitet me tullumbace qAi?? shAi??nojnAi?? numrin 12 pAi??r ditAi??lindje dhe njAi?? fustan rozAi??.Ky postim i Vanelly Ai??shtAi?? shpAi??rndarAi?? mAi?? shumAi?? se 7 mijAi?? herAi?? dhe ka gjeneruar reagime tAi?? ndryshme, ku shumAi?? i thoshin se veshja e saj ishte pAi??r vajza mAi?? tAi?? rritura.Nese nuk shfaqet teksti i plote shiko linkun me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: