Vajza seksi Rashel ai???e Ai??mendurai??? pAi??r SkAi??nderbeun, shihni nAi?? krah tAi?? kujt Ai??shtAi?? shfaqur nAi?? stadium [FOTO]

NAi?? stadiumin ai???Selman Stermasiai??? u luajt kryesfida e kAi??saj jave midis Partizanit dhe SkAi??nderbeut, ndeshje kjo qAi?? pAi??rfundoi me rrjeta tAi?? paprekura. Me njAi?? pjesmarrje tAi?? konsiderueshme tAi?? tifozAi??ve nAi?? shkallAi??t e stadiumit, nuk mund tAi?? mungonin dhe tifozAi??t ai???VIPai???. PAi??rpos emrave tAi?? njohur tAi?? sportit dhe politikAi??s nAi?? vend e jo vetAi??m, nAi?? krah tAi?? presidentit Ardian Takaj Ai??shtAi?? shfaqur vajza seksi, Rashel Kolaneci, e cila njihet si njAi?? tifoze e zjarrtAi?? e SkAi??nderbeut.
Modelja e njohur nuk mungon nAi?? ndeshjet kryesor tAi?? skuadrAi??s korAi??are, teksa kAi??tAi?? herAi?? Ai??shtAi?? shfaqur nAi?? njAi?? vend tAi?? privilegjuar, siAi?? duket nAi?? foton e siguruar nga Vipsport.al. Bukuroshja e cila kohAi??t e fundit Ai??shtAi?? pAi??rfshirAi?? mAi?? shumAi?? nAi?? botAi??n e futbollit shqiptar nuk mundi tai??i??i sillte fat SkAi??nderbeut qAi?? tAi?? arrinte njAi?? fitore, por rezultati ishte i kAi??naqshAi??m.
Shiko reklamen nese nuk shfaqet fotoja e bukuroshes.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: