Vendosi foli te Aliminut ne koke, por shikoni cfar mrekullie ndodhi..

Shumica e vajzave dhe grave kanAi?? shumAi?? probleme me flokAi??t, por me kAi??tAi?? truk tAi?? thjeshtAi?? ju do tAi?? keni flokAi?? tAi?? bukur, plot shkAi??lqim dhe tAi?? fortAi??. Ai??do gjAi?? qAi?? ju nevojitet pAi??r kAi??tAi?? truk janAi?? kAi??ta pAi??rbAi??rAi??s tAi?? natyrshAi??m.

PAi??rbAi??rAi??sit:
ai??? 1 limon, portokall ose grejpfrut
ai??? 1 banane
ai??? 2l qumAi??sht
PAi??rgatitja:Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni se si pergaditet..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: