Vjen njAi?? lajm i madh pAi??r KosovAi??n nga Zvicra, ja Ai??ka ndodhi (Pamje)

Ministri i DrejtAi??sisAi??, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e ZvicrAi??s nAi?? KosovAi??, Jean-Hubert Lebert, me tAi?? cilin kanAi?? diskutuar pAi??r prioritetet nAi?? sektorin e drejtAi??sisAi??, reformat nAi?? fushAi??n legjislative, me theks tAi?? veAi??antAi?? nAi?? avancimin e kornizAi??s ligjore nAi?? fushAi??n penale dhe civile.

Ministri Tahiri shprehu pAi??rkushtimin pAi??r fuqizimin e sundimit tAi?? ligjit, krahas pritjeve tAi?? qytetarAi??ve dhe modeleve mAi?? tAi?? avancuara demokratikeai??i??Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: